افشای همکاری ناکام نوکیا و گوگل برای تولید گوشی

بررسی برخی کدهای در نظر گرفته شده برای نسخه ای عرضه نشده از مرورگر کروم نشان می دهد گوگل به دنبال عرضه یک نسخه خاص از آن برای گوشی هوشمند نوکیا بوده که به بازار عرضه نشد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، دو شرکت گوگل و نوکیا قصد داشتند با همکاری یکدیگر گوشی هوشمند خاصی را عرضه کنند که برخی نرم افزارهای گوگل مانند مرورگر کروم، بر مبنای قابلیت های خاص این گوشی به روزرسانی شده بود.

اما این طرح مشترک به نتیجه نرسید و در نهایت گوگل تمامی داده های مربوط به طرح یادشده را حذف کرد. همین مساله باعث شد رسانه ها از منتفی شدن قطعی طرح یادشده سخن بگویند.

به تازگی ویدئوی تازه ای در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد برنامه های دوطرف در این زمینه کاملا جدی بوده و این گوشی اندرویدی از نسخه ای به روز از برنامه دستیار گوگل موسوم به اسیستنت هم برخوردار بوده که استفاده از بسیاری از قابلیت های سیستم عامل اندروید را تسهیل می کرده است.

یک برنامه خاص دیگر در این گوشی Chrome Fun نام داشته که برای تسهیل دسترسی به کروم، اجرای برخی بازی ها و غیره کاربرد داشته است. نوکیا و گوگل هنوز در این زمینه اظهارنظری نداشته اند.


خرید سرور اچ پی

انواع رم ddr4 سرور

قیمت سرور hp

آموزش نحوه کار کردن با نرم افزار winrar            

آموزش سخت افزار قسمت 1 : معرفی قطعات داخلی و اصلی

داستانهای طنز باحال شماره 1 

رونمایی از هواوی Mate 30 و Mate 30 Pro آغاز استقلال از گوگل

چگونه ابرو‌های پهن و پرپشت داشته باشیم؟

پیش‌بینی پرفروش‌ترین بازی‌های سال 2019 ؛ جدیدترین نسخه کال‌آف‌دیوتی در صدر!

/ 0 نظر / 961 بازدید